محل تبلیغات شما

بنام آنكه هستي شيداي اوست

اين مهر ماه آخرين مهرماهيه كه دخترم محصله دوازده سال به همين سرعت گذشت انگار ديروز بود كه برديمش جشن شكوفه ها. يه احساس خوبيه احساس ميكنم كه بخشي از وظيفمو انجام دادم يه حس آرامش و راحتي دارم.

بچه هامو يه جا مدرسه بردم كه با همكلاسي ها و هم مدرسه اي هاشون دوست باشند و دوست باقي بمونند اينور و اونور نبردم چون خودم تجربه داشتم و پنج سال ابتدايي رو در پنج مدرسه درس خوندم و آسيب ديدم.

آيندشونو قرباني ماجراجويي و قهرمان بازي خودم نكردم و در به درشون نكردم وقتي بچه دار شدم از مسووليت خودم خبر داشتم و فكر كردم و انجام دادم. دلي رو نشكوندم كه نگران باشم كه خودم تاوانشو بدم و بچه هام آسيب ببينند يا سر بچه هام بياد حق تحصيل و دوران كودكيشونو به نحو احسن تامين كردم و شرمنده نيستم. انشاالله با همت خودش و ساپورت ما به بهترين رشته در دانشگاه بره و موفق باشه. بيشتر از بضاعتم تامينش كردم و اگه خوب و عميق نگاه كنه قطعا سپاسگزار و قدردان ميشه.

تا عمر دارم انجام وظيفه و مسووليتهام كوتاهي نميكنم انشاالله هردو، هم دخترم و هم پسرم موفق باشند وقتي مدرسه رفت من وبلاگ نويس بودم الانم وبلاگ نويسم از سه سالگيش وبلاگ نويس بودم

خدايا مرسي

آخرين مهرماه تحصيلي

بهشت موعود كجاست؟

مطالعه ي اينروزاي من

,كه ,بچه ,مدرسه ,هم ,كردم ,    ,كردم و ,انجام دادم ,داشتم و ,بچه هام

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

YariYarsani موزیک نویان خاطرات يك دهه شصتي